PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

A Magyar Jazz Szövetség pályázatot hirdet a jazz és könnyűzene iránt érdeklődő fiatal muzsikusok részére.

A pályázat nyerteseinek minimum 20.000 Ft-os hozzájárulást ad nyári jazz táborokban való részvételi díjukhoz.

Ajánlott jazztáborok:

• ADYTON Szabad Zene Műhely és Alkotó Együttlét Szabados György szellemiségében - Nagymaros
  • Budai Világzenei és Improvizációs Tábor
  • Big Band és Jazz Tábor a Budapest Jazz Orchestrával (Balatonboglár)
  • Bodajki Jazztábor
  • DobMánia Tábor (Nagykőrös)
  • Jazz és Improvizációs Zenei Tábor (Sepsiszentgyörgy)
  • Lamantin Improvizációs Tábor (Szombathely)

A felsoroltakon kívül a pályázó megjelölhet más jazz zenei tábort is, amelyet a Magyar Jazz Szövetség megfelelő szakmai színvonalúnak ítél.

A pályázat célja: Lehetőség biztosítása fiatal, tehetséges zenészeknek tapasztalataik bővítéséhez és további szakmai fejlődésükhöz.

A pályázat benyújtásának feltétele, hogy a pályázó tagja legyen a Magyar Jazz Szövetségnek (kiskorú esetén a szülő tagsága is elegendő).

A pályázatokat a Magyar Jazz Szövetség Vezetősége bírálja el.

Az elbírálás legfontosabb szempontjai:
- érdeklődés az improvizatív és könnyűzenei műfajok irányába
- eddigi tanulmányok, eredmények
- szociális rászorultság

A pályázatot legkésőbb 2017. április 30-ig a Magyar Jazz Szövetség részére kérjük eljuttatni:

A pályázókat 2017. május 15-ig e-mail-ben értesítjük.

Sikeres pályázást kívánunk!

a Magyar Jazz Szövetség Vezetősége