MEGHÍVÓ - A Magyar Jazz Szövetség éves rendes közgyűlése

A Magyar Jazz Szövetség Vezetősége 2017. február 19-én, vasárnap 13.00 órára összehívja a Szövetség éves rendes közgyűlését a Budapest Jazz Clubba (1136 Budapest, Hollán Ernő u. 7.). A Közgyűlés akkor határozatképes, ha a tagságnak több mint a fele jelen van. Határozatképtelenség esetén megismételt ülés a megjelentek számától függetlenül határozatképes.

A közgyűlés határozatképtelensége esetére a Vezetőség a megismételt közgyűlést  2017. február 19. vasárnap 13.30 órára hívja össze. A megismételt közgyűlés a megjelentek számától függetlenül határozatképes az eredeti napirendi pontokban. A megismételt közgyűlés a Budapest Jazz Clubban (1136 Budapest, Hollán Ernő u. 7.) kerül megtartásra.

Tervezett napirendi pontok:

1. Határozatképesség megállapítása
2. A jegyzőkönyv vezetőjének és hitelesítőinek megválasztása, a napirend elfogadása
3. Beszámoló a Magyar Jazz Szövetség 2016. évi tevékenységéről, a Vezetőség éves beszámolója
Előterjesztő: Bágyi Balázs elnök
4. Beszámolók a Magyar Jazz Szövetség 2016. évi rendezvényeiről valamint tájékoztatás a 2017. évi tervezett rendezvényekről
Előterjesztők: Bágyi Balázs, Kollmann Gábor, Zsoldos Béla, Bordás József, Elek István, Gayer Ferenc, Kiss Zoltán, Pintér Zoltán, Szabó Zsolt
5. A Magyar Jazz Szövetség 2016. évi pénzügyi beszámolója, számviteli beszámolójának megvitatása és elfogadása
6. A Magyar Jazz Szövetség 2017. évi költségvetésének megvitatása és elfogadása
Előterjesztő: Bágyi Balázs elnök
7. A Magyar Jazz Szövetség Ellenőrző Bizottsága éves beszámolójának megvitatása és elfogadása
Előterjesztő: EB elnök

8. Tisztújítás - vezetőségi tagok megválasztása

9. Ellenőrző Bizottság tagjainak megválasztása
c. szavazatok leadása
10. Szavazás a szakmai díjak adományozásáról (Szabó Gábor díj, Pernye András díj, Gonda János díj)

Szünet

11. Szakmai díjak odaítélése - eredményhirdetés
12. Hozzászólások, javaslatok (határozathozatal nélkül)

A közgyűlésen lehetőség nyílik a tagdíjak rendezésére illetve tagfelvételi kérelmek kitöltésére is.

A közgyűlés nyilvános. Várjuk a Szövetség minden tagjának megjelenését, továbbá a jazzel foglalkozó illetve a műfaj iránt érdeklődő kívülállókat is.